Ciğerci Murad - Batman Ciğerci

Batman'da restorant aramaya son. Batman ciğerci dediğinizde aklınıza gelen ilk ve tek yer, Batman Ciğerci Murad, sizin için kalitesini artırmakta ve siparişlerinizi evinize iş yerinize hemencecik getirmekte. Doğunun petrolü ile meşhur olan ili Batman'da hizmet sektöründe yıllardır varlığını sürdüren Batman Ciğerci Murad sizin için en iyi ciğeri servis etmektedir.

batmanda ciğer

Batman'a geldiğinizde mutlaka yerimize uğrayın ve damak tadınıza uygun yemeğimizi deneyimleyin. Batman Ciğerci Murad marka olmak yolunda hızla ilerlemekte lezzetinden ödün vermemektedir. Batman'da Ciğerci Murad müşterisi olmak bir ayrıcalıktır. Ciğerci Murad sizin için sipariş hizmeti de vermektedir.

Ciğerci Murad - Batman Ciğercisi

Farkı fark etmek elinizde. Bir kez denediğinizde kendinize "Neden daha önde buraya gelmedim ?" diye soracağınızdan eminiz. Ciğerci Murad sipariş için hemen arayın.

batman ciğerci

Batman ciğerinden bahsettik sürekli. Peki bu Batman ciğeri nasıl yapılır? Batman ciğerinin kaç farklı çeşiti vardır? Batman ciğerinde hangi baharat ve hangi çeşniler kullanılır? Gelin Batman ciğeri ile ilgili sorulan bu soruların cevapları birlikte bulalım. Şimdi öncelikle biraz ciğerden bahsedelim ciğer kuzuda olsun danada olsun lezzetli ve hafif sert bir organdır. Birde ciğer şiş nasıl yapılır ona bakalım. Dana ciğer şiş ilk olarak ciğerin zarını temizleyerek başlanır. Ciğeri bol suda yıkamayı da ihmal etmeyin. Daha sonrasında Batman'a ve Güneydoğu Anadolu bölgesine has özel baharatlar kullanılarak harmanlanır. Harmanlandıktan sonra şişten geçebilecek düzeyde ciğerler küp küp parçalara ayırılır. Daha sonra ciğerler şişe geçirilerek birgün buzdolabı veya derin dondurucuda bekletilir.

Batman Ciğerci Murad..

batmanda ciğer

Batman ciğerci

Şunu da hatırlatmak gerekir ki eğer kuyruk yağını da seviyorsanız yağları da ciğerlerle aynı boyutta küp küp parçalayarak şişlere üç ciğer bir kuyruk yağı olarak dizebilirsiniz(isteğe göre). Daha sonrasın da artık pişirmesi kaldı, şimdiden afiyet olsun. Ciğer şişin faydalarından bahsetmezsek hiç olur mu? Olmaz, ciğer tüketmenin en önemli faydası, B12 vitamini yüksek oranda barındırmasıdır.

6 Yorum

 • batman ciğer

  Batman ciğerci

  B12; kırmızı kan hücresi var olmasını destekler ve hücresel fonksiyonları hızla iyileştirir. Ciğer satın almak istediğinizde öncelikle; organik ve otlakta yetiştirilmiş hayvanlardan elde edilmiş olmasına önem verin. Ciğer tüketirken hayvanların çim beslenmeli, serbestçe dolaşan ve otlayan hayvanlardan olmasına dikkat etmeliyiz. Ve de ciğer B6 vitamini, biyotin ve folat bakımından oldukça yüksektir.

  BATMAN CİĞERCİ

 • batman ciğer

  Batman Ciğerci Murad

  B vitaminleri, vücudumuzda özellikle metilasyon, folat ve hücresel işlevlerden dolayı vücudunuza oldukça yardım eder. Tüm bu mineralleri içerisinde barındıran ciğer yemek; vücudunuzun detoksifikasyon yollarını da destekler. Ciğer, A vitamini ve demir ile dolu bir yiyecektir.

  CİĞERCİ MURAD USTA

  • batman ciğer

   Batman Ciğerci Murad

   Vücutta demir eksikliğinin açık bir belirtisi olan anemi ile mücadele ediyorsanız; demir, float ve B12 vitamini içerdiğinden, muhtemelen dünyada tüketilecek en iyi besin ciğerdir. Ciğer tüketin.

   BATMAN CİĞERCİ MURAD

 • batman ciğer

  Batman ciğer

  Batman'da ciğer arayanlar için şidetle tavsiye ederim.

  BATMAN CİĞERCİ MURAD USTA

Şikayet ve önerilerinizi bize iletin.