Batman Ciğerci Murad

Batman ciğercisi Ciğerci Murad doğunun bağrında ciğeriyle ünlensede, bilinsede , sıcak çorba menüsüyle de özellikle soğuk günlerin vazgeçilmezidir. Et ve tavuk menüsüyle Batman ciğercisi, tavuk şiş, çöp şiş, kuşbaşı, mumbar gibi damakta leziz bir tat bırakacak yiyeceklerimizle hizmetinizdeyiz. Ciğerci Murad çiğ köftecilerle yarışabilecek kalitedeki çiğ köftesiyle buluşturmak arzusundadır. Ciğercinin hası, Batman'da değerli müşterilerini sıcak mekanında ağırlamak ve Ciğerci Murad'ın marifetiyle ciğerin lezzetine hayran bırakmak için hizmet vermektedir.

batmanda ciğer

Batman ciğercisi Ciğerci Murad temiz ortamda hazırlanan ciğer, kuşbaşı, tavuk şiş, çöp şiş, mumbar, çiğ köfte ve soğuk algınlığına derman niteliğindeki sıcak çorbasıyla sağlılı yiyecekler sunmaktadır.

Batman Ciğerci

Batman'da ciğerci denildiğinde akla ilk gelen mekan olan Ciğerci Murad doğuda ve Türkiye genelinde bilinirliğini artırma hedefindedir. Batman'a yolunuz düşerse, Ciğerci Murad'a uğramadan, ciğerin hasını yemeden, bir sıcak çorbamızı içmeden gitmeyin.

batman ciğerci

Mumbar Doğu Anadolu ve özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde koyun, sığır, kuzu, keçi vb. hayvanların kalın bağırsağının içinin özel olarak hazırlanmış bulgur ile doldurularak tencerede pişirilmesiyle yapılmaktadır. Mumbar ülkemiz de bazı bölgelerde bumbar adıyla da geçmektedir. Ciğerci Murad'a gelip mumbarın tadına bakmak istersiniz Batman ciğercisinin kapuıları ardına kadar açıktır. Lezzetli mumbar için Ciğerci Murad.

Ciğerci Murad Farklı

batmanda ciğer

Batman Ciğerci

Lezzetli tavuk şiş için Batman ciğercisi Ciğerci Murad altarnetif değil merkez durumundadır. Tavuk şiş için mekanımız hizmetinizdedir. Lokum gibi bir tavuk şiş Ciğerci Murad'da sizleri bekliyor.

6 Yorum

 • batman ciğerci

  Batman Ciğerci

  Çöp şiş kebabının hakkını veren mekan Ciğerci Murad'da damakta bırakılan lezzet. Küçücük doğranmış etlerimizi çöplerimize itina ile yerleştirip güzel bir şekilde pişirildikten sonra tabakta servisi bekleyen çöp şişlerimiz sunuma hazır. Çöp şiş CM'de yenir.

  Batman Ciğerci Ustası

 • batman ciğerci

  Batman Ciğercisi

  Batman'ın ciğercisi Ciğerci Murad telefonunuz kadar yakınınızda. Bir aramanızda kapınıza kadar siparişinizi getirmekteyiz.

  BATMAN CİĞERCİ MURAD USTA

 • batman ciğer

  Batman ciğer

  Batman'da ciğer arayanlar için şidetle tavsiye ederim.

  BATMAN CİĞERCİ MURAD USTA

Şikayet ve önerilerinizi bize iletin.